• martina

H&J

Tentokrát pár tipů z parádní moravské svatby! Točit svatbu na Moravě pro nás znamená několik věcí - že bude cimbál (a byl!), že se bude hodně zpívat (a zpívalo se!) a že musíme jet o den dřív, abychom tam zvládli být včas:-). A zvládli jsme!


Prostředí, kde si svatební hosté mohli odpočinout v nechat se unášet kouzelnou atmosférou.

Svatba pro nás začala již ráno, natáčením příprav nevěsty. O krásný svatební účes se postarala kadeřnice Linda ze Salonu Linda, Dolní Němčí. V Dolním Němčí jsme s nevěstou navštívili i vizážistku Sabinu. Pár záběrů a rychlý přesun za ženichem.


Přípravy ženicha probíhaly o několik kilometrů dál, v Osvětimanech. A nepřipravoval se tady jen ženich, ale i část příbuzných a také pětiletý. Takže - o ruch a zábavu bylo postaráno:-). Jak už to tak na té Moravě bývá:-).


Krásně vyzdobený exteriér Ekofarmy Sádky.

Celá svatba se konala na jednom místě, což je pro nás velmi výhodné. Navíc - místo bylo naprosto neskutečné a na svatbu jako dělané! Ekofarma Sádky v Kunovicích je rozhlehlý areál, částečně zastřešený, s rybníčkem, sadem a krásným polozastíněným prostorem, kde se mohly dostatečně vydovádět děti. Po okolí byly rotroušené lenošky, postele, houpačky a celou atmosféru dokreslovaly všudypřítomné lapače snů.


Stejně nádherně jako okolí byl vyzdobený i zastřešený, ale otevřený prostor pro hostinu. Krásně a decentně květinami vyzdobené stoly pod stropem z žárovek a bílých papírových ozdob.

Dětí bylo na svatbě opravdu hodně, navíc v různých věkových kategoriích. Co jsme viděli na svatbě prvně byla zařízený hlídací servis. Nejednalo se o žádnou agenturu, stačilo doporučení na lidi z okolí, kteří mají rádi děti. A o děti se starali skvěle - přivezli spoustu různých aktivit, omalovánek, her. Děti perfektně zabavili a rodiče se tak z větší části mohli věnovat svatebnímu veselí.


Úžasná cimbálová muzika k moravským svatbám tak nějak patří.

Co by byla moravská svatba bez cimbálu? Asi nic:-). A ani tady cimbálovka nechyběla. Skvělá cimbálovka! Cimbálová muzika Oskoruša se postarala o skvělou hudební zábavu a výbornou atmosféru! Ať už v komornějším pojetí bez cimbálu k obřadu, nebo odpoledne pěkně se vším všudy. Druhá kapela, která dorazila navečer byla už zaměřena pop/rockově. Na jejich vystoupení můžete mrknout na facebooku - najdete je jako skupinu Brixenband. A byli skvělí!


Velmi zajímavý nápad, který zaujal většinu hostů, byly vodní dýmky. V pozdním odpoledni dorazil na místo člověk od Shishas Original, který vytvořil originální zázemí pro pohodové posezení a zakouření luxusních vodních dýmek. Mrkněte na jejich webové stránky Shisha Original nebo je sledujte na jejich facebooku.


Jmenovky pro kameru:-).

Podtrženo sečteno - nádherná akční svatba se spoustou muziky a ve společnosti suprového páru novomanželů H&J! Taková byla naše další moravská svatba, na kterou budeme dlouho vzpomínat! A pomůže nám k tomu svatební video!

0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše