• martina

L&M

L&M jsou jednoznačně super pár s jasným požadavkem na to, jak má to jejich video asi vypadat. "My bychom to chtěli natočit tak trochu jako párty." Vaše přání je nám rozkazem!Samozřejmě - proto, aby bylo možné video natočit trochu jako párty, tak to taky trochu jako párty musí vypadat:-). Což se povedlo, protože L&M jsou takoví příjemní párty lidi, kteří kolem sebe mají spoustu pozitivní energie a pozitivních lidí. Pojďme mrknout na jejich svatební den.


Toto natáčení pro nás znamenalo poměrně příjemnou dobu vstávání, protože obřad se konal až po obědě. S nevěstou a ženichem jsme se tedy potkali u nich doma, kde probíhaly přípravy. Představte si plný dům příjemných lidí, kosmetičku, družičky a družby v jednom rodinném domku o 3 patrech. Luxus, kdy nevěsta i ženich mají své patro pro přípravy. Ta se samozřejmě zanedlouho vykrystalizovala do patra dámského a pánského, obě ale měla něco společné - hodně hudby, hodně jídla a hodně pití! Prostě přípravy, jak mají být!


Kolem dvanácté hodiny jsme se přesunuli s ženichem na místo konání svatby - Park Golf Hradec Králové. Tam už v tu chvíli probíhali přípravy - velmi profesionální a milý personál chystal základní věci, o výzdobu se potom starali družbové a družičky. Celá svatba byla laděná do motivů tmavě zelených rostlin, což bylo velmi originální a vypadalo to opravdu krásně.


Luky se začal věnovat natáčení interiéru a exteriéru - svatební brány, rumového baru, prostření stolů, sweet baru (i pokud tyto záběry nejsou součástí svatebního klipu, dodáváme je pak v rámci širšího sestřihu na památku:-)). Krásný detail, který se mi velmi líbil a Luky si s ním skvěle vyhrál v klipu, byly fotky nevěsty a ženicha pověšené na lýkovém provázku a zachycené kolíčky. V klipu jsou pak využity jako "živé" fotky, ve kterých se tančí.


Čas při čekání na příjezd nevěsty jsme ještě využili k natočení jízdy v Mustangu - trochu z dronu, trochu záběrů uvnitř vozu a rychle zpět, protože svatebčané už se začali objevovat na parkovišti.


Obřad byl naplánovaný před 14 hodinou. Příchod nevěsty byl nádherný - L je strašně usměvavá ženská a to ji neopustilo ani při příchodu k oltáři. A když to zkombinujete s trochu bláznivou povahou M, máte párty svatbu jako vyšitou! L měla nádherné svatební šaty a její maminka se postarala o krásný účes, ve kterém její úsměv ještě víc vynikl. A ač bylo všechno tak strašně pozitivní a optimistické, tak se i dneska, když koukám na video, neubráním sem tam slze:-).


Po obřadu a chvilkovém focení a natáčení byl na řadě oběd, který jednoznačně vyšperkoval svědek ženicha svým proslovem (poslechnout si ho můžete ve svatebním klipu:-)). Mimochodem - do restaurace Park Golf Hradec Králové si můžete zajít na tu nejlepší svíčkovou, jakou jsem kdy jedla! A protože jsem byla fakt nadšená, pěkně jsem ji panu provoznímu pochválila a dozvěděla jsem se dost zásadní věc - je VŽDYCKY STEJNÁ!!! Takže - jak se říká, že svíčková se jak kdy podaří, pokud chcete top svíčkovou, která se podaří vždy, jeďte na ní sem!


Tak, jak lze vychválit jídlo, tak je potřeba vychválit i personál - profíci na slovo vzatí, ochotní, proaktivní, prostě a jednoduše špička. Svatba L&M se zde konala poměrně krátce po změně provozujícího, kterého v současnosti dělá Jan Vaněk. Pokud jste z Hradce Králové, pravděpodobně si ho budete pamatovat i z jiných restaurací a nutno říct, že těch nejlepších. Výběr místa se L&M povedl geniálně! Jako host bych jednoznačně řekla TOP.


Tak jak svatební den postupoval, tak nám pomalu ubývalo místo na paměťové kartě - záběry z focení, svatebního ruchu kolem, hraní golfu. Překrásný nápad, jak zúročit rychleji nastupující tmu byly velké prskavky, které celou atmosféru ještě víc rozzářily! A samozřejmě se tančilo - hodně a často!


O hudbu se postaral DJ Honza Volejník z tvujdj.cz a pokud mohu soudit, postaral se o ni perfektně! Jako host se objevil také Johny Sax, který rozproudil tanečníky tóny saxofonu a atmosféře ještě trochu přidal. Hlavně díky klukům (a samozřejmě také svatebčanům:-)) se podařily natočit skvělé taneční záběry a udělat svatební párty klip. Tak, jak si novomanželé přáli:-). A nejen na tento, ale i na další svatební klipy se můžete podívat na youtube kanál HOLAS.

0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše