• martina

L&M

Když potkáte lidi, kteří mají o své svatbě naprosto jasnou představu a naplní ji do posledního detailu, nemůže být výsledkem nic jiného, než dokonalá svatba!L&M jsme poprvé viděli na podzimním svatebním veletrhu Wedding Market, který na dobřenickém zámku uvedla Sabina Kvak. Její svatební agenturu také využili ke koordinaci svatby, což už samo o sobě je zárukou toho, že se bude dařit:-). Druhou záruku měli rozhodně v místě konání - Park Golf Hradec Králové. A do třetice všeho dobrého - wedding video by Holas:-). Celá svatba se od začátku až do konce nesla v duchu jednoduchosti a v jemné (a hlavně nesmírně vkusné) lince luxusu, s velkým důrazem na kvalitu a detail.


Svatební den začínal již ráno - pro nás konkrétně u ženicha doma, kde jsme natáčeli přípravy a mimo jiné se také seznámili s ženichovým svědkem a fotografem Matějem Sládkem. Výborný fotograf a neskutečně milý člověk, který dokáže své klienty perfektně přečíst a pracovat v souladu s jejich potřebami. A hlavně - pro ně! Při přípravách ženicha jsme se i dost nasmáli - vůbec poprvé v životě jsem reálně viděla kšandy na ponožky. Jak jsem psala výše - neskutečný cit pro detail!


Z příprav ženicha jsme se přesunuli k přípravám nevěsty. Ty probíhaly doma u rodičů L. Nevěstiny krásné svatební šaty (jak jinak velmi jednoduché s puncem luxusu) zapůjčil svatební salon Bella z Hradce Králové. A kromě příprav se tam také konala Snídaně u nevěsty a sraz svatebních hostů. Takže zatímco v horních patrech domu se o nevěstu, svědkyni, maminku a další zájemkyně pečlivě starala vizážistka a kadeřnice, v dolních patrech se svatební hosté těšili z nabídky bohatého rautu a úžasné atmosféry. Hosté se mohli zabavit nejen dobrým jídlem a pitím, ale také prohlídkou fotografií L&M.


Celá svatba, od obřadu až po večerní zábavu se konala na jednom místě. V krásném a elegantním prostředí Park Golfu se úžasně vyjímala květinová výzdoba od Lucie Vitíkové z květinového studia Vital. Velmi efektní a jednoduchá, založená na žlutých kalách, které byly ponořené ve skleněných nádobách. Jednoduché a přitom nádherné. 


Na místě byly již před příjezdem hostů dámy od Sabiny Kvak, které se společně s personálem Park Golfu starali o hladký příjezd a patřičné uvítání sklenkou šampaňského. Hosté měli čas se pomalu rozkoukat, seznámit se s programem, který byl vytištěný a vyvěšený k dispozici po celou dobu svatby a netrpělivě očekávat příjezd pana faráře.


Ano, čtete dobře, pane faráře. Evangelický farář Marek Bárta L&M oddával přímo na místě a byl skutečně prvotřídní volbou. Samotnému obřadu předcházelo několik schůzek s novomanželi a výsledkem byla třicetiminutová řeč, kterou při obřadu pan farář pronesl. Byla neskutečná a nepřeháním když řeknu, že jediné oko nezůstalo suché, včetně toho ženichova. Částečně si řeč oddávajícího můžete poslechnout ve svatebním klipu L&M. 


Po obřadu byl čas na focení skupinek a i v tomto momentu se ukázala obrovská výhoda toho, mít vše na jednom místě. Po celou dobu fotografování skvěle fungoval personál Park Golfu a o všechny přítomné se ukázkově staral. Navíc - díky koordinátorkám Sabiny Kvak každý věděl, kdy se bude fotografovat (podle předem připraveného seznamu k focení) a jestli už se má připravovat. Zkrátka organizační ideál!


Oběd byl podáván servírovaný a před ním samotným pronesli pár slov tatínek nevěsty, svědek ženicha a také ženich sám. Po něm již byli svatebčané ponecháni na místě a my s novomanželi a fotografem vyrazili ulovit pár svatebních snímků. K tomu jsme využili Šimkovy sady a okolí pivovaru v Hradci Králové. 


O zábavu hostů bylo po celou dobu náležitě postaráno. Ať už to bylo možností zahrát si golf, ruletu, zatančit si na zaručené pecky, které servíroval DJ, vyfotit momentku a nalepit ji do svatební knihy společně s věnováním a nebo si prostě jen tak posedět v příjemném chládku golfové terasy. Ale to už se začínalo pomalu smrákat a nachýlil se čas našeho odjezdu. L&M děkujeme, že nám dovolili být součástí jejich dne a přejeme jim, aby jejich společná cesta životem byla stejná jako jejich svatba - jednoduchá, kvalitní a s jemným puncem luxusu!1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše