• martina

P&P

Červencová, extrémně teplá sobota a jedna náramně vydařená svatba kousíček od Chrudimi.

S P&P byli vůbec naši první klienti a do natáčení se rozhodli jít, aniž by viděli jakékoli předchozí video. Prakticky znali pouze Lukyho pohled na věc a cíl, jakého chce dosáhnout. A za to velký dík - nechat totiž natáčení svatebního dne na někom, jehož práci vlastně neznáte, to chce odvahu! A P&P ji měli a my jim za to strašně DĚKUJEME!Jedno červnová setkání "na poznávačku" a jedno natáčení ještě před svatbou. Taková byla bilance schůzek s tímto krásným párem. Natáčení před svatbou jsme dělali nejen v Chrasti a místní kapli, kde se následně konal obřad, ale také na krásném místě - v mlýně Skály. Pohádkové místo - v soukromém vlastnictví. Naštěstí jsme trošku odrzlí a tak jsme si zazvonili a hezky poprosili paní majitelku o možnost vstupu. A ta nám vyhověla. I když se třeba nedostanete dovnitř, jako drzí my, určitě stojí za výlet i okolí mlýnu!


Sám svatební den P&P začínal velmi brzy - pro nás už ve 4:30, kdy nás nemilosrdně vzbudil budík a pak už jsme ujížděli směr Skuteč, kde se chystala nevěsta. Pár záběrů u kadeřnice a kosmetičky a rychle domů za ženichem, kde se sešla jeho rodina. Protože nevěsta krásně hraje na klavír, koncipoval Luky svatební klip do tohoto duchu - tedy rychle naaranžovat oblek k nástroji, natočit a pokračovat dál, tentokrát domů k nevěstě. Přestože bylo asi půl deváté, z nás už solidně lilo a rtuť teploměru se škrábala k třicítce. Počasí si objednali:-).


Kaple, ve které si P&P řekli ANO, je nádherná. Má opravdové kouzlo a tématicky - stojí v ní klavír, na který po dobu obřadu hrála kamarádka nevěsty. To bylo úžasné! Navíc klavír doprovázel 3 zpívající dívky a to, že to bylo všechno skutečně na živo, bylo super! Po obřadu následovalo krátké focení, natáčení a "dronování" u zámku a pak už odjezd na místo oběda a následné hostiny.


Ta se konala v hostinci U Nováků v obci Bítovany a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Příjemné prostředí a krásná výzdoba byly takovou třešničkou na dortu. Co ale rozhodně musím vyzdvihnout byl přístup paní provozní a personálu - velmi vstřícní, příjemní a profesionální. Celou dobu, co jsme natáčeli (ještě před příjezdem hostů, aby byly záběry uklizených stolů, aranžovaných zákusků atd. i následně po jejich příjezdu) nám vycházeli maximálně vstříc a nic nebyl problém. Přesně takhle si představuji fungující hostinec! A co se týče jídla - uvaří a připraví vám jídlo z místních surovin, z oblasti Chrudimska a Pardubicka, takže i místní rozvoj si přijde na své!


Novomanželé se po jídle a rozkrojení svatebního dortu odebrali na focení s velmi profesionální fotografkou Pavlou (na fb ji najdete pod Pavla FOTO). Nejen, že se s ní velmi dobře spolupracovalo, ale bylo vidět, jak strašně jí záleží na tom, aby novomanželé byli s fotkami spokojení. Navíc při focení přicházela se zajímavými nápady a nebála se do toho ponořit (například když nevěstě půjčila svoje boty bez podpatku a v bodlácích se proběhla bosa:-))!


Svatební focení a natáčení P&P probíhalo opět na soukromém pozemku - tentokrát patřícímu k hostincu U Nováků - bítovanské rybníky. Nádherné romantické prostředí tvořené několika rybníky a rybníčky s lávkami. Úplně ideální pro tento typ focení a natáčení! Nicméně - pokud se v Bítovanech ocitnete, rozhodně se k rybníkům vydejte na pěší procházku. Přestože je to soukromý pozemek, průchod je dovolen.


Po focení a natáčení jsme se odebrali zpět do hostince a netrpělivě očekávali první tanec. Z našich předchozích schůzek jsme věděli, že první tanec nebude jen tak obyčejný, ale že P&P chystají a nacvičují něco "spešl". A bylo - z waltzu přešli na skvěle nacvičenou taneční show, která pobavila všechny hosty:-). Nutno říct, že bylo vidět, že si s tím dali skutečně práci!

A protože každá svatba jednou končí (pro nás většinou dřív než pro posledního svatebčana) i tato svatba je úspěšně za námi a její výsledek můžete vidět na našem youtube kanálu!

0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše