• martina

V&P

Není nic lepšího, než když jsou vašimi dalšími klienty lidé, kteří mají jasnou představu o své svatbě, jsou nápadití, originální a ještě navíc krásní! A přesně takoví byli V&P.Setkání s V&P před svatbou bylo klíčové - hned na první schůzce s Lukym definovali své požadavky, což je z hlediska budoucího natáčení nesmírně důležité. Lukymu to prakticky dává možnost oba novomanžele poznat a například už s předstihem vybírat hudbu tak, aby ladila nejen k jejich představě, ale také k jejich osobnostem. Na první schůzce se zároveň domluvil předtočený rozhovor a natáčení na kole (on totiž P je biker) a v barber shopu Grandi Fratelli. Celkem tedy 2 dny točení před svatbou, což je nesmírně důležité - Luky měl pak obrovské množství záběrů, kterými se dal svatební klip ozvláštnit. A mimochodem - práce Marka v barberu mu natolik učarovala, že se tam taky rovnou objednal:-).


Samotný den natáčení pro nás začínal v celkem příjemnou hodinu - o půl deváté. Obřad byl naplánován na 13 hodin a tak byl dostatek času na natáčení momentek v okolí, příprav a místa celkově. Vybrané místo - ranč Orlice ve Štenkově u Třebechovic pod Orebem je pro svatby jako dělané - venkovní i vnitřní prostory, dostatek místa pro aktivity i nabídka ubytování pro svatebčany. Tentokrát byla svatba koncipována jako vše na jednom místě - přípravy, obřad, hostina, prostě všechno. Z praktického hlediska pro nás bezva varianta - odpadá přejíždění s technikou a je možné vše na místě sestavit a pak už jen používat, jak je potřeba.


V&P využili služeb svatební koordinátorky Sabiny Kvak, konkrétně koordinátorky Leony, která byla na místě také od rána, spolu s květinářkou a obsluhou. Spoustu věcí si také V&P vyráběli sami - například taneční podium nebo renovované kolo, které dotvářelo stylovou výzdobu.


Mezitím, co se prostíraly stoly a tvořila květinová výzdoba, dotočili Luky s ženichem příjezd na kole a pomalu jsme začínali hledat nejlepší místa na detailní záběry výzdoby a aktivit. Kromě velmi hezky vybaveného fotokoutku s možností rovnou vyvolávat fotografie (velmi oblíbená svatební varianta Instax Mini) měli hosté možnost ochutnat dezerty ze Sweet baru nebo třeba výborně vybrané rumy z Rum and Cigar baru. Oba bary byly s citem vybavené rekvizitami, které krásně ladily s celkovým obrazem svatby - stará truhlice na doutníky, karafa, globus, nádherné etažéry... A nechyběla ani svatební kniha, do které hosté lepili vyvolané fotografie z fotokoutku a doplňovali je ručně psaným přáním pro nevěstu a ženicha.


Jedna z nejnáročnějších částí svatby je točení příprav nevěsty a ženicha. Zatímco u ženicha jde vcelku o rychlovku, u nevěsty si kameraman musí dát víc práce. A že V měla přípravy opravdu stylové, to je fakt. Prakticky jen pro ženské osazenstvo (jedinou výjimku tvořil kameraman) byl rezervovaný celý jeden apartmán, ve kterém se nevěsta do převlečení pohybovala ve svatebním županu. Věřím, že zejména na fotkách bude tento detail vypadat náramně! Stejně jako naprosto kouzelné a jednoduché svatební šaty ze salonu LeMonika. Nevěsta v nich byla absolutně úchvatná! Během příprav krátil čas již sjíždějícím se hostům DJ, který spolupracoval se saxofonistou hrajícím venku. Paráda!


Svatební obřad byl civilní a trval krátce, což vzhledem ke gradujícím teplotám (ano, máme na to štěstí) bylo jedině dobře. Odehrával se na mole u rybníčku ve vystavěné svatební bráně zdobené čerstvými květinami a klasický průchod čerstvých novomanželů byl doprovázen házením růžových lístků a papírových srdíček (velmi efektní!!!).


Hostina začínala, jako tradičně, několika proslovy - jeden měl ženich, každý z tatínků a sestra nevěsty jako svědkyně. Všechny ale měly jedno společné - byly vtipné a nesmírně srdečné! Společně u stolů pak svatebčané několikrát připíjeli a snědli společný předkrm. Následně už veškeré občerstvení bylo formou rautu.


Klobouk dolů před prvním tancem, který měli novomanželé výborně natrénovaný a otevřeli jím taneční parket pro všechny hosty. A dá se říct, že od první písničky kapely Drops (která mimochodem hrála naprosto skvěle!) bylo na parketu stále téměř plno. Kapela (s přestávkami na různé aktivity) hrála až do 22 hodin, kdy ji střídal DJ. V mezičase byly pro novomanžele připraveny například filmový kvíz a velmi originální zábava od přítele svědkyně nevěsty - online webový kvíz na kahoot. V podstatě šlo o to, že přes své mobilní telefony se svatebčané zaregistrovali do hry a online odpovídali na otázky typu "Proč jste na této svatbě"?. Strůjce hry ji navíc dokázal vtipně uvést, moderovat a poradit si i s pár šotky, které se během ní objevili. Super!Ještě poslední záběry osvětleného stanu a parketu, krásně se smějící nevěsty, rozjařeného ženicha, tancujícíh svatebčanů a je to za námi. Úžasná svatba, úžasné video!

0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše