• martina

Frido, už jedu! Sama v nejkrásnějších muzeích a galeriích světa

"Kluci, tak ale když už jsme tady, tak přece nebudeme koukat jen venku!" Moje častá věta, kterou používám před tím, než máme vlézt do muzea nebo galerie - pojďme si říct, že moji kluci na tohle moc nejsou. A teď mám báječnou příležitost užít si návštěvy sama, dokonce i bez front a tlačících se návštěvníků!"Pánové, za hodinku se uvidíme! Jedu do Mexika, mrknout na muzeum Fridy Kahlo"

Že si to mám užít už poslouchám jen vzdáleně z dětského pokojíku, kde zní řev dinosaurů a křik Claire a Owena. Vítejte v Google Art!


Pár světových galerií na víkend? Proč ne?

Navštěvovat totiž nemusíte jen zábavní atrakce, můžete se také trochu vzdělávat. Otázka je, jak tento typ cestování bude bavit vaše děti. Věřím ale, že když zapojíte poutavé povídání a u těch starších navážete na školní výuku, zaujmout může třeba návštěvou Frida Kahlo Museo v Mexiku. Zkrátka a dobře - klikněte na https://artsandculture.google.com/ a v klidu domova si prohlédněte ty největší umělecké poklady z celého světa! Já konkrétně se tento víkend těším právě na Fridu. A tentokrát nechám kluky stát venku:-).


Online aktivity pro rodinu pak najdete v článku Kýšo, sbal si batůžek, jedeme do ZOO! a Je-libo úchvatný zážitek z Grand Canyon?Frida Kahlo Museo Mexiko - https://artsandculture.google.com/partner/museo-frida-kahlo

O mně

První blog jsem začala psát na mateřské dovolené - jako takovou vzpruhu nejen pro sebe, ale i pro ostatní maminky. Od něho jsem se posunula do dnešní podoby, kterou chci inspirovat k aktivnímu trávení času s dětmi, ale také bez nich:-) . 

 

Přidejte svůj e-mail a dostávejte novinky jako první!
  • White Facebook Icon
  • YouTube - Bílý kruh

© 2023 by Going Places. Proudly created with Wix.com