• martina

Je-libo úchvatný zážitek z Grand Canyon? Vítejte ve světě online cestování!


Máme s klukama hodně cestovatelských snů, myslím, že je to dobře. A já jsem si řekla, že si je začneme plnit právě teď. Myslíte, že jsme blázni? Luky si to myslel taky, když jsem řekla - jedeme na výlet. Do Grand Canyonu. Udělej kafe!Možností, jak se dostat do vašich vysněných destinací, existuje hned několik. My jsme využili google mapy. Jakmile si najdete v google maps to, co vás zajímá, zkontrolujte pravý dolní roh vašeho monitoru. Pokud se objevil oranžový panáček, klikněte na něj a v mapě se objeví modré tečky a cesty. Přes ně se dostanete do streetview a můžete se projít například po Českém Krumlově nebo třeba navštívit Grand Canyon v Arizoně.


Tak trochu vám to (kromě pohybu a čerstvého vzduchu:-)) umožní i české mapy.cz. Do vyhledávání napište cíl, který vás zajímá a zapněte si funkci Panorama. U mnoha míst si můžete prohlédnout nejen je samé, ale i jejich okolí.


Podobný typ cestování vám také umožní web virtualtravel.cz. Jedná se o webovou stránku, která shromažďuje virtuální prohlídky nejen českých, ale i zahraničních, turisticky zajímavých míst. Doporučujeme navštívit zejména sekci Výlety, kde si velmi snadno najdete svůj cíl podle toho, na co máte právě náladu. Za nás rozhodně stojí za vidění sekce Hrady a zámky nebo Jeskyně!


Podívat se také můžete do zoologických zahrad nebo krásných muzeí a galerií z celého světa!


GOOGLE STREET VIEW

Grand Canyon


SVĚTOVÉ ATRAKCE

Legoland Dánsko - https://www.youtube.com/watch?v=kWELBtE3DIU

Jurassic World Florida - https://www.youtube.com/watch?v=r22IQhrDd3c

Harry Potter Universal Studios Hollywood - https://www.youtube.com/watch?v=tCg-M1ujJno

Disneyland Piráti z Karibiku - https://www.youtube.com/watch?v=N22D8BpCrE8&list=RDQM1UULQS_BodQ&start_radio=10 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše