• martina

Kouzelné čtení - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

Interaktivní mluvící pexeso - o našem prvním, hudebním, najdete víc TADY. A i to s dopravními prostředky je skvělé! Obsahuje 24 různých zvuků (48 kartiček) dopravních prostředků. A některé jsou velmi zajímavé:-).


Zvukový soubor možná bude nutné do tužky nahrát. Pokud tlačítko pro zapnutí nezafunguje, stahujte TADY.


Začínali jsme tak, že jsme se učili jednotlivé dopravní prostředky správně pojmenovat - byla to hračka, mnohem jednodušší, než u hudebních nástrojů. Tužka vám samozřejmě poví veškeré informace, jakmile se přiblížíte k obrázku. Dozvíte se název dopravního prostředku i základní informace o něm.




No a standardně samozřejmě hrajeme pexeso. Jen s tím rozdílem, že kartičky neotáčíme, ale poznáváme pouze podle zvuku. Všechny karty jsou otočené smajlíky nahoru a místo otočení kartičky prostě jen přiložíte tužku a hledáte dvojice podle toho co slyšíte.



Vůbec nechci říct, že Dopravní prostředky jsou jenom pro kluky, ale i podle našich návštěv můžu s klidem říct, že většinou zaujmou hlavně je. Pro nás s Kýšou bylo asi nejzajímavější zjistit, jaký zvuk vydává třeba ponorka nebo horkovzdušný balón.



S pořízením neváhejte, pokud máte slabost pro Kouzelné čtení, pexesa a navíc dopravu všeho druhu. Určitě nebudete zklamaní.

0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše